Новини » Регіони 205

Суд поновив Олексія Каспрука на посаді мера Чернівців

Олексій Каспрук. Фото: versii.cv.ua

Чернівецький окружний адміністративний суд визнав незаконною відставку міського голови Чернівців Олексія Каспрука.

Про це повідомляє власкор ІА ZIK.

Таке рішення було ухвалене на судовому засіданні 23 квітня.

Суддя окружного адміністративного суду зачитав судове рішення:

«Адміністративний позов Каспрука Олексія Павловича до Чернівецької міської ради (...) задовільнити повністю. Визнати незаконним рішення сесії Чернівецької міськради «Про дострокове припинення повноважень міського голови Чернівців Олексія Каспрука, поновити Каспрука Олексія Павловича на посаді Чернівецького міського голови з 26 липня 2018 року.

Стягнути з Чернівецької міської ради на користь Каспрука О. П. середній заробіток на час вимушеного прогулу в сумі 296 тис. 555 грн 82 коп. Рішення у частині поновлення Каспрука Олексія Павловича на посаді Чернівецького міського голови та стягнення середньої зарплати за час вимушеного прогулу за один місяць допустити до негайного виконання».

Суддя також вказав, що це рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до сьомого апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції після складання тексту в повному об’ємі.

Суддя зазначив, що повний текст рішення буде складено протягом 10 днів.

Як повідомляла ІА ZIK, 26 липня 2018 року Чернівецька міська рада достроково припинила повноваження міського голови Чернівців Олексія Каспрука. Відставку мера підтримали 29 депутатів.

Loading...
Loading...
Loading...