Новини » Спорт 23 квітня, 2019, 2:44
Сергій Стаховський програв у першому колі тенісного турніру в Будапешті
Перша «ракетка» України Сергій Стаховський зачохлив ракетку на турнірі ATP у Будапешті / btu.org.ua

Перша «ракетка» України Сергій Стаховський зачохлив ракетку на турнірі Асоціації тенісистів професіоналів (ATP) у Будапешті (Угорщина) із призовим фондом €482,06 тисяч.

Як повідомляє btu.org.ua, у матчі першого кола 33-річний киянин Сергій Стаховський (115 «ракетка» світу) з рахунком 5:7, 4:6 поступився посіяному під 8-м номером представнику Молдови Раду Алботу (№ 44 рейтингу ATP).

Зустріч тривала 1 годину та 41 хвилину. Рахунок в очних поєдинках суперників став 2:0 на користь молдовського тенісиста.

За вихід до чвертьфіналу змагань Раду Албот зійдеться із сербом Філіпом Країновичем (№ 105), який у трьох сетах завдав поразки італійцю Андреасу Сеппі (№ 62) – 6:2, 6:7 (3:7), 7:5.

Нагадаємо, Сергій Стаховський у фіналі кваліфікації поступився сербу Міомиру Кецмановичу (4:6, 4:6), проте потрапив до основної сітки в Будапешті як «лакі-лузер» – через відмову виступати француза Адріано Маннаріно.

Відзначимо, що торік турнір у столиці Угорщини виграв італієць Марко Чеккінато, який цього разу посіяний під третім номером.

2019-05-24 21:50 :42