Новини » Політика 23 квітня, 2019, 3:51
Росія готується до відкритої війни, а Донбас розбігається, – розвідник InformNapalm

Розвідник InformNapalm Михайло Макарук розповів про санкції, війну і російські паспорти на окупованому Донбасі

Як санкції б’ють по Росії, що свідчить про підготовку Москви до великої війни та навіщо Кремлю роздавати паспорти РФ на окупованому Донбасі, в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів речник міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Михайло Макарук.

Росія готується до відкритої війни, а Донбас розбігається – розвідник InformNapalm

Аргументи для Росії

Гроші. Санкції роблять своє. Із того, що я бачив на власні очі, – документи з грифом «цілком таємно» по «Рособоронзамовленню», «Роскомосу» та інших доволі потужних російських структурах, які є в Кіберальянсі. В них скажена зношеність високоточних станків, які прораховують дальність, через що ракети падають. Крім того, росіян відверто задовбало через треті країни купувати мотлох типу китайських деталей, який вони беруть через Казахстан, Білорусь, підставних осіб і так далі. Технологічне відставання починає зростати.

Водночас вони готуються до конкретно континентальної війни. Останні документи, які ми бачили, це підкреслюють. Біля України створено 29 батальйонно-тактичних груп із тактико-оперативним командуванням і різними центрами підпорядкування дивізійного типу – це реальне формування для збройного конфлікту відвертого типу.

Російські паспорти в ОРДЛО

Російські паспорти на окупованому Донбасі потрібні для того, щоб нас шантажувати, як це зараз робить Угорщина на Закарпатті. Але сенсу цього робити вже немає. Коли ми отримали безвіз, питання небезпеки роздачі польських, румунських чи інших паспортів відпало саме по собі, просто зникло. Сенсу немає – у нас безвіз, ми їздимо. А на Донбасі, росіяни хочуть зробити те ж саме, що, наприклад, у Придністров’ї, Абхазії чи Південній Осетії. «Там наши граждане, мы должны их защищать», – це те, що було в Криму.

Тобто вони будуть намагатися створити заморожений конфлікт, а коли цих покидьків (бойовиків так званих «ДНР-ЛНР», – ред.) почнуть чмирити й саджати до в’язниць (після повернення окупованих територій під контроль України, – ред.), росіяни підніматимуть галас. Тобто вони хочуть зробити додаткові бар’єри для того, щоб не можна було швидко очистити Донбас від проросійських елементів надалі.

Мобілізація на окупованих територіях

Мобілізація на Донбасі бойовикам потрібна для того, щоб подивитися, скільки людей розбіглося. Народу-то стає все менше. Хтось хоче їсти, когось просто прибили, хтось втік до тієї Росії, багато хто виїхав у Крим. Усе тому, що є така звичка – їсти хочеться. А на Донбасі цього добра стає все менше.

Читайте також: Медведчук вже не впевнений в Зеленському

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 10:10 :35