Новини » Спорт 23 квітня, 2019, 11:41
Огляд матчів 20-го туру юніорської першості України з футболу
upl.ua
upl.ua

У юніорській футбольній першості України з футболу серед команд U-19 сезону-18/19 зіграно матчі 20-го туру.

Як повідомляє офіційний сайт ФФУ, лишень донецький «Шахтар» переніс свою зустріч із луцькою «Волинню» на травень, натомість дограв пропущений матч з луганською «Зорею».

«ЛЬВІВ» – «ЧОРНОМОРЕЦЬ» – 3:1

Гості були вищими у таблиці (мали на одне очко більше), й навіть виграли перший тайм, скориставшись помилками львівських оборонців. Та по перерві забивали вже тільки господарі, особливо яскравим вийшов переможний м’яч Станіслава Демківа: зі штрафного, у дев’ятку.

«ДИНАМО» – «ВОРСКЛА» – 1:0

Кияни здобули необхідну, але вкрай непросту перемогу. Полтавці організовано тримали оборону, й пропустили лише раз, у другому таймі. Прикро, з дальнього штрафного, ще й з рикошетом. Так вдало пробив 17-річний захисник Даніл Скорко.

«АРСЕНАЛ» – «ОЛЕКСАНДРІЯ» – 3:3

Каноніри хоч і не виграють у другому турі поспіль, все ще тримаються у шістці. Цього разу вони врятувалися лише на 82-й, знову забив рятівник Сухоручко. Хоча господарі й першими повели у рахунку, дуже скоро (на 37-й) вже програвали 1:2, ще й залишилися у меншості через вилучення Туліна. Однак знайшли в собі сили двічі відігратися.

«ДЕСНА» – «МЕТАЛУРГ» – 2:6

Як і олександрійці, «Десна» не втримала перемогу, хоча на 53-й хвилині вела перед 2:1. Та у другому таймі вийшов на заміну Богдан Могильний і хет-триком поховав надії чернігівців на здобуття першої перемоги в чемпіонаті. Ще один із голів провів найкращий снайпер турніру Олексій Сидоров, тепер у нього їх 14.

«КАРПАТИ» – «МАРІУПОЛЬ» – 2:4

У третьому турі поспіль програють львів’яни. Цього разу вдома, на 58-й вже горіли 0:3. Лідер галичан Василь Руніч дублем скоротив різницю, та в компенсований час приазовці таки забрали собі всі три очка.

Матч «Шахтар» – «Волинь» перенесено на 7 травня.

Матч 17-го туру

«ЗОРЯ» – «ШАХТАР» – 0:1

Єдиний гол у цьому перенесеному матчі було забито з пенальті, який заробив Біблик (пробивав капітан Бондаренко). У другому таймі півзахисник «Зорі» Алефіренко отримав червону картку, але й без нього луганці часто розстрілювали Анатолія Трубіна. Той впорався.