Новини » Курйози 23 квітня, 2019, 15:12
На Львівщині пенсіонер три роки майстрував унікальну машину-амфібію
5.ua
5.ua

На Львівщині пенсіонер змайстрував диво-автомобіль. Саморобна машина може не лише їздити сушею із швидкістю 120 км/год, а й плавати у воді.

Про це розповідає журналістка 5 каналу у своєму відео-сюжеті.

Над своїм чудо-транспортом пенсіонер Йосип Гринишин працював три роки. В окрузі авто популярніше за будь-яку іномарку.

«Щоб машина стала амфібією, потрібно лише заїхати у воду. Тоді автоматично увімкнеться гвинт і авто попливе. На воді плавуча автівка може рухатися з максимальною швидкістю 15 кілометрів за годину», - йдеться у сюжеті.

Майстер Йосип Гринишин розповів, що «глибина машині не страшна».

«То так, як човен плаває. Він може плисти на десятикілометровій глибині. Що метр, що 100, що 1000 метрів, то як в автомобілі, але на воді – то є свій кайф. Трохи інше, ніж на дорозі», – сказав пенсіонер.

Для створення цього авто Йосип Гринишин витратив три роки та п’ять тисяч доларів. Амфібію зібрав із кількох автівок та сотні запчастин. Винахідника каже, що «зробив машину на випадок повені, або, щоб людей рятувати чи для відпочинку».

Друзі пенсіонера також не залишилися осторонь диво-транспорту. Вони працюють над виготовленням документів, над сертифікатом відповідності, доробляють всі невідповідності, щоб машина відповідала всім нормам та стандартам і могла їздити по наших дорогах. Тільки-но будуть готові документи, саморобний автомобіль зареєструють та отримають на нього номери. А поки що замість номерів пише «Проба»

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-24 13:36 :05