Новини » Політика 23 квітня, 2019, 7:36
Майже 50 % українців вважають Зеленського переможцем дебатів, – КМІС
Дебати між кандидатами в президенти Володимиром Зеленським і Петром Порошенком на НСК «Олімпійський» в Києві, 19 квітня 2019 року. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Дебати між кандидатами в президенти Володимиром Зеленським і Петром Порошенком на НСК «Олімпійський» в Києві, 19 квітня 2019 року. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Дебати між кандидатами в президенти Володимиром Зеленським і Петром Порошенком дивилися або слухали 80% українців, майже 50% вважають, що переміг Зеленський.

Про це йдеться в опитуванні Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), передає Українська правда.

Четверо з п’яти опитаних заявили, що вони тим чи іншим способом контактували з трансляцією дебатів. Більшість дивилась трансляцію по телебаченню – 58% від усіх опитаних, 20% – дивились чи слухали трансляцію в інтернеті, 1,5% – на радіо, ще 20% не контактували з трансляцією.

Близько половини опитаних вважають, що на дебатах переміг Зеленський, 14% – що Порошенко, 33% вважають, що дебати закінчились внічию.

Серед тих, хто на момент опитування (20 квітня, субота) ще не визначився з кандидатом, 35% віддали перемогу на дебатах Володимиру Зеленському, 4% – Петру Порошенку; 50% вирішили, що була нічия.

12% опитаних сказали, що після дебатів їх ставлення до Зеленського погіршилось, 27% – що поліпшилось. В той же час, 30% відповіли, що після дебатів їх ставлення до Порошенка погіршилось, 7% – що поліпшилось.

У КМІС зазначили, що щодо впливу дебатів на рейтинги кандидатів, то виглядає так, що вони не мали вирішального значення. Скоріше, в останні два дні перед виборами (п’ятниця та субота) продовжувалась тенденція, започаткована 15-16 квітня: зростання рейтингу Зеленського та зменшення рейтингу Порошенка. Дебати не прискорили, та не загальмували ці зміни.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 07:53 :30