live
Новини » Суспільство

Криве дзеркало: у Севастополі на мітингу в честь Леніна згадали Біблію і «радянську цивілізацію»

УСевастополі на мітингу в честь Леніна згадали Біблію і велику «радянську цивілізацію»

Севастопольські комуністи відзначили 149-річчя радянського політичного і державного діяча Володимира Леніна, поклали квіти до його пам’ятника і провели мітинг. Плакатів і транспарантів до Леніна не принесли.

Як повідомляє Крим.Реаліі, на мітингу діяльність Леніна порівняли з біблійною історією.

На відкритті виступив керівник міськкому Василь Пархоменко: «Сама згадка імені Леніна викликає ненависть у багатьох. Це підтверджує неминучість загибелі нинішньої влади».

Діяльність Леніна порівнювали з Біблією. На думку голови російського жіночого союзу «Надія Росії» Олени Пастухової, «Ленін прийшов принести доброту і для побудови великої цивілізації Радянського Союзу. Кажуть, що влада від Бога. Ленін побудував найкращу владу».

УСевастополі на мітингу в честь Леніна згадали Біблію і велику «радянську цивілізацію»
УСевастополі на мітингу в честь Леніна згадали Біблію і велику «радянську цивілізацію»

Керівник комсомольців Олександр Череменов назвав Леніна «символом боротьби проти націоналізму в Україні». Череменов обурився численними фактами осквернення пам’ятників Леніну на території сусідньої Росії. На думку комсомольця, це не залишиться безкарним, він пригрозив: «Нові бої попереду, попереду новий Жовтень».

Активістам вручили партквитки і пам’ятні медалі в чеcть 75-річчя визволення Севастополя. Мітинг на честь Леніна зібрав усього близько п’ятдесяти осіб. За мітингом спостерігали наряди поліції і співробітники російських спецслужб.

Раніше лідер російської ЛДПР Володимир Жириновський на мітингу в Сімферополі, присвяченому «кримській весні», запропонував перейменувати вулиці кримських міст. За його словами, ідея про перейменування прийшла йому в голову після ходи вулицями Сімферополя, «названим на честь ідеологів комунізму».

В анексованому Криму раніше також виступали за ліквідацію радянських символів. Два роки тому підконтрольний Кремлю глава Криму Сергій Аксьонов і займав тоді пост російського губернатора Севастополя Сергій Меняйло пропонували скасувати святкування 1 Травня.

Loading...