Новини » Політика 23 квітня, 2019, 15:53
Корчинська: Голосування щодо закону про мову допоможе виявити «тушок» в парламенті
ZIK
ZIK

Голосування щодо законопроекту про мову стане дуже показовим. Воно дасть можливість зрозуміти, чи є серед коаліції «тушки», які вже встигли перебігти на інший бік.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України Оксана Корчинська.

Вона підкреслила, що поки не зрозуміло, хто може бути однодумцем Володимира Гройсмана в ідеї створити нову політичну силу. Втім, зазначає: у Прем’єра є певні симпатики в нинішньому парламенті.

«Зараз дуже показовим буде голосування щодо законопроекту про мову. У четвер ми зможемо переконатись, чи проукраїнська більшість у парламенті таки існує, чи вона не здалася, чи вона буде далі боротися за інтереси України», – розповідає парламентар.

З її слів, це голосування дасть можливість зрозуміти, чи є серед коаліції «тушки», які вже встигли перебігти на інший бік.

«Вони не прийдуть 25-го для того, щоб спробувати зірвати голосування за цей законопроект. Втім, ми все зробимо для того, щоб за нього проголосувати. Цей закон є дуже важливим для нашої країни», – наголосила Оксана Корчинська.

Крім того, вона зазначила, що антиукраїнські політичні сили, зокрема, «Опозиційний блок», намагатимуться зробити все для того, щоб цей законопроект не було ухвалено.

«Видно, що після їхнього успіху, коли їм вдалося корумпувати українські суди, щоб блокувати проукраїнські закони, ухвалені парламентом, без сумніву, вони намагатимуться це робити і далі», – заявила народна обранка.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про намір створити нову політичну силу та прийти з нею на вибори до Верховної Ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 18:46 :05