Новини » Суспільство 605

Компанія Huawei хоче знищити операційну систему Android

Huawei

У сучасному світі немає нічого вічного, а тим більше програмного забезпечення, тому що на зміну старому випускається нове, яке краще і швидше в усіх відношеннях. Як стало відомо, 21 квітня 2019 року, операційній системі Android прийшов кінець, а настане він вже зовсім скоро. До цього доклала свою руку компанія Huawei, яка створила «вбивцю» платформи від Google.

Йдеться про абсолютно нову операційну систему, використовувати яку, крім смартфонів, можливо також на смарт-годинах і планшетних комп’ютерах, повідомляє itechua.

Як повідомив глава мобільного підрозділу Huawei Ю Чендун в інтерв’ю німецькому виданню Die Welt, компанія з 2012 року займалася розробкою своєї власної операційної системи для смартфонів, і це принесло свої плоди. Нове програмне забезпечення називається Kirin OS. При її створенні, а воно велося майже 7 років, розробники врахували всі недоліки Android, повністю від них позбувшись. За рахунок цього всіх користувачів, наприклад, чекає система швидкого оновлення ПЗ.

Нова операційна система, на відміну від Android, виявиться універсальної для всіх смартфонів Huawei, тобто власники мобільних пристроїв, незалежно від їх цінової категорії, зможуть отримувати оновлення в один день і навіть годину. Це гарантовано порадує всіх тих, хто зважиться на те, щоб почати користуватися продукцією на Kirin OS. Відомо, що основою цієї платформи послужив Linux, а вже зараз, тобто в другому кварталі 2019 року, компанія-виробник готова до того, щоб випустити своє ПО на ринок.

Проте, Huawei поки що не хоче робити так, щоб операційній системі Android прийшов кінець, тому Huawei, як повідомив глава її мобільного підрозділу, випустить Kirin OS в 2019 році лише за умови, що уряд США у вигляді санкцій зобов’яже Google відмовитися від надання Android своєму китайському партнеру. Лише в цьому випадку нове програмне забезпечення, а також смартфони на його базі, вийдуть вже в нинішньому році. Офіційна планова презентація новітньої ОС на базі Linux запланована на 2020 рік.

Loading...
Loading...
Loading...