Новини » Політика 23 квітня, 2019, 18:11
«І відпустки відкладіть»: Парубій мобілізує Раду – залишилось розглянути сотню «мовних» поправок

Народні депутати розглянули 1974 поправок до законопроекту про забезпечення функціонування української мови як державної із 2082-х.

Таким чином, 23 квітня Верховна Рада пройшла майже півтори тисячи поправок. До розгляду залишилось трохи більше сотні поправок.

Як повідомив під час вечірнього засідання Верховної Ради, яке транслює телеканал ZIK, голова ВРУ Андрій Парубій, завтра відбудеться відкрите засідання Комітету з питань культури та духовності, на якому розглядатимуть перелік правок до «мовного» закону. Він закликав парламентарів ознайомитися із ними.

«Важливо, щоб на цьому засіданні ми обговорили всі позиції, які можуть бути компромісними, щоб ми їх виклали в один документ. Я зобов’язуюсь, щоб цей документ вислали кожному народному депутату. Для мене важливо, щоб у день голосування ніхто не міг сказати, що не знає, за що голосує», – наголосив Андрій Парубій.

Спікер також закликав парламентарів змобілізуватися у четвер, щоб ухвалити закон, і навіть попросив колег у ВРУ відкласти відрядження та відпустки.

Нагадаємо, 4 жовтня 2018 року народні депутати України прийняли за основу проект Закону про забезпечення функціонування української мови як державної № 5670-д.

28 лютого 2019 року Верховна Рада почала розглядати законопроект у другому читанні. До проекту закону надійшло понад 2 тисячі поправок.

Як повідомляли, голова ВРУ Андрій Парубій заявляв, що Верховна Рада України може ухвалити «мовний» закон ще цього тижня, у четвер, 25 квітня.

Спікер назвав, хто у ВРУ готовий підтримати законопроект про мову.

Додамо, штаб Володимира Зеленського пропонує свій варіант розвитку української мови.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 23:54 :35