Новини » Політика 23 квітня, 2019, 22:10
Гройсману дали поради, як втриматися на прем’єрській посаді
ZIK
ZIK

Не виключаю, що Гройсман планує позбутися частини міністрів. У тому числі близьких до Петра Порошенка. Думаю, він готовий піти навіть на це, лише аби залишитися на посаді прем’єра.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Олексій Якубін.

На його думку, нинішня позиція чинного Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана така: він хоче стати транзитивним прем’єром.

«Тобто він, розуміючи, що поки Володимир Зеленський буде входити у справи, хотів би побути прем’єром і при Володимирі Зеленському. Я навіть не виключаю, що він планує позбутися частини міністрів. У тому числі близьких до Петра Порошенка. Думаю, він готовий піти навіть на це, лиш би залишитися Прем’єр-міністром. Можливо, тільки до осені», – вважає Олексій Якубін.

Тобто деякий час, продовжив експерт, Володимир Гройсман буде виконувати роль людини, яка би могла далі співпрацювати при поки що недосвідченому президентові.

«Думаю, Гройсман вбачає в цьому для себе певний важливий шлях для того, щоби зберегти свою політичну кар’єру», – прокоментував Якубін.

Він також звернув увагу на виклики, які постануть перед Гройсманом після зміни президента.

«Багато в чому Володимир Гройсман і Петро Порошенко сприймаються, як сіамські близнюки. Для Гройсмана це великий виклик. І полягає цей виклик у тому, чи зможе Гройсман показати, чи відмінний він від Порошенка, і чи зможе він не забрати частини його політичного антирейтингу», – зауважив Олексій Якубін.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія опублікувала підсумки обробки 100% протоколів на виборах Президента України у другому турі.

Згідно з даними ЦВК, у голосуванні взяли участь 18 491 840 виборців.

За Володимира Зеленського проголосували 73,22%. Чинний глава держави Петро Порошенко отримав 24,45% голосів.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 09:27 :16