Новини » Політика 23 квітня, 2019, 17:23
Гладких про загрози Савченко у ВРУ: Буде цікаво, якщо вона колотиме когось виделкою із буфету
ZIK
ZIK

Якщо Генеральна прокуратура позиціонує Надію Савченко як небезпечного злочинця, незрозуміло, чому їй не продовжили запобіжний захід. До того ж сьогодні вона прийшла просто в осередок політичного життя країни.

Про це в ефірі програми «Коментарі» заявив політолог Валентин Гладких.

«У мене запитання до Генеральної прокуратури: Чому такий небезпечний, нібито, злочинець – Надія Савченко – вийшла на волю? Ба, більше! Сьогодні вона прийшла у сам осередок політичного життя країни», – сказав експерт.

Водночас Валентин Гладких пожартував про теоретично можливі загрози для нардепів від Надії Савченко.

«Якщо Савченко в буфеті ВРУ когось колотиме виделкою, як мінімум, це буде цікавий кейс. Сумніваюся, що від цього українська політика зазнає втрат», — додає експерт.

Окрім того, він припустив, що Надії Савченко могли просто забути продовжити запобіжні заходи.

«Хтось забув продовжити їй запобіжний засіб? Треба ставити питання про професійну придатність таких людей, з’ясувати, чи вони достатньо компетентні, можливо, вони мали політичні мотиви», – зазначив експерт.

Нагадаємо, сьогодні Надія Савченко пообіцяла, що залишиться в політиці і висуватиметься на парламентські вибори у рамках своєї громадько-політичної платформи. Вона переконана, що політичні сили нової генерації створять гостру конкуренцію старим політичним потугам.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 18:32 :23