Новини » Львів 23 квітня, 2019, 13:09
Допомогти всім потребуючим: У Львові соціальна служба безкоштовно роздає одяг
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Сьогодні, 23 квітня, у Львівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (вул. Театральна, 10) відбулася акція «Безкоштовний одяг в цей чудовий день» для осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, або ж долають життєві труднощі.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Психолог Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оля Бурда розповіла, що ця акція має благочинну мету.

«Це ми вперше організували таку акцію у соціальних службах Львова. Це можливість для наших клієнтів, які опинилися у складних життєвих обставинах, також для вимушено переміщених осіб, для багатодітних мам, також для звичайних людей, які мають потребу в одязі, знайти ту річ, яка їм потрібна. Ми нікому не відмовляємо і запрошуємо всіх. Сьогодні до нас завітає близько 200 людей. Весь цей одяг принесли львів’яни, наші фахівці, всі можуть долучитися», – розповіла Оля Бурда.

Фото: ZIK
Фото: ZIK
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Вона також додала, що через обмеженість ресурсів, кожна особа зможе взяти не більше трьох одиниць одягу.

Крім одягу, львів’яни мають змогу знайти собі взуття та іграшки для дітей, які принесли благочинці. Також у міському центрі організували роздачу безкоштовних смаколиків та напоїв для всіх, хто завітав сьогодні до них.

Фото: ZIK
Фото: ZIK
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Працівники кажуть, що подібні акції будуть продовжувати, щоб допомогти чим більшій кількості людей.

Фото: ZIK
Фото: ZIK
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 18:05 :24