Новини » Політика 23 квітня, 2019, 10:51 блоги
«Давайтє жить дружно!»: Позірне «примирення», на яке вже наражалися
Оксана Думанська
письменниця, перекладач

Наївні заклики типу «помиріться, бо нам усім будувати нову Україну» – це знову позірне «примимрення», на яке ми вже наразилися, уникаючи «мови ворожнечі», культивуючи порозуміння з людьми, які не хочуть чути жодних аргументів.

Про яке «помиріться» може йтися, якщо суди побігли проти держави саме внаслідок зміни політичного керівництва (хоча воно ще не узаконене на офіційному рівні)? Як можна миритися із тим, що «рулить» квартал, нехтуючи українською державною не лише мовою, а й політикою? А оця біганина з аналізами, стадіонами, манерами з підворіття?! Погоджуюся з одним, що серед прихильників нового глави держави купа ситуативних симпатиків, яким ніхто не догодить, бо вони хочуть одного – комфортного побуту. І якщо пенсії не піднімуться, а тарифи не впадуть, вони зненавидять свого обранця більше, ніж Порошенка. А сама розбудова держави їх не цікавить.

Мені не віриться, що серед прихильників новообраного настільки сліпі люди, які не тямлять хитрощів з неприбутковістю його шоу-бізнесового проекту чи не вірять в керованість ображеним олігархом. Отже, вони лицемірять. Як миритися з лицеміром?! І третій гурт – зачаєні симпатики стабільності імені Азарова з Януковичем. Тепер вони на коні.

Діалог, як бачимо, ускладнений тим, що наша «четвертина», серед якої і критики Порошенкових хиб, все ж таки спрямована на те, щоб зберегти керунок, закладений Порошенком, особливо в гуманітарній сфері, яка й виховує українця третього тисячоліття. Кажу про саме цю сферу, бо бачу в ній позитивні зрушення – не лізу в оцінку відновлення війська чи дипломатичних зв’язків. А що нам пропонують виборці Зеленського? «Давайтє жить дружно!». Тобто змирімося з тим, що зліплений за три місяці президент без програми, без обіцяних «нових облич», без досвіду в політиці – відчинить браму у світле майбутнє?!

Питання риторичне.

P.S. І що дивно: тих сімдесят з гаком відсотків не напружує схвалення кандидатури в країні-агресорі?

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 07:39 :41