А нам своє робити
Наталія Фанок
журналістка, редакторка, заступниця головної редакторки ІА ZIK

Коли емоції вщухають, народжуються мудрі думки. «Що ви можете зробити для зміцнення миру в усьому світі? Йдіть додому і любіть свою сім’ю», – закликала Мати Тереза. Нам, та ще й у Страсний тиждень, особливо актуально.

Усе починається з малого. Фраза, завчена з дитинства. Якщо вдуматись – рослина починається з насінинки, річка з потічка, курчатко з яйця, дитина з любові, світло із темряви, Україна із українця.

Якщо Україна починається з мене, то я й надалі робитиму те, що робила, любитиму тих, кого любила, змінюватиму те, що в моїх силах, вчитимусь новому, прийматиму те, чого змінити не в змозі, набиватиму ґулі, помилятимусь, засвоюватиму уроки та буду продовжувати мріяти, молитись і просто жити.

Бо ж нам своє робить. Еге ж.

Учорашня акція подяки Президенту (вперше за історію) і виступ Петра Порошенка – яскравий приклад – ніколи не здаватися. Недільна перемога Оксани Мухи з піснею Володимира Івасюка в російськомовному середовищі – ще одне підтвердження цьому. А як же наша чарівна львів’янка зуміла пройняти любов’ю до української пісні свого тренера (молдованина Dan Balan), вони навіть записали спільну пісню українською мовою. Це дивовижно. Хто не бачив, не пошкодуйте часу – послухайте.

Один з моїх улюблених шеф-кухарів Євген Клопотенко вчора, 22 квітня, на своїй сторінці у соцмережі, чи не вперше, написав українською: «В моїй системі цінностей була, є і буде Україна». Мої однокурсники дівчатка-журналістки, зокрема, Анастасія Розлуцька та Юлія Янчар, які живуть та працюють у Києві, з дня у день відстоюють все українське. І усе це разом і поокремо розчулює до сліз.

Ми сильні і ми вже перемогли. З нами Бог і Україна.

Р. S. А ви вже знаєте, за яким рецептом будете пекти пасочки? ;)

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-24 13:35 :05