Новини » Політика 23 квітня, 2019, 0:25
25% українців переступили через базові потреби: Ганущак про результати голосування
ZIK
ZIK

Ці 25% українців, які проголосували за Петра Порошенка – це ті, які ідуть трошки дальше того, що їм потрібно для задоволення базових потреб.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив народний депутат VI скликання Юрій Ганущак.

Пан Ганущак вважає, що Майдан відстоював Україну і в цьому відношенні Петро Порошенко повністю виконав очікування людей, він зберіг країну.

«Тобто, не було б Порошенка, тут був би вже Путін – це однозначно. По великому рахунку, Майдан робила меншість, а скористались її результатами ті, хто прибігли перші. Як правило більше 20% людей не цікавляться політикою. І завдання політиків стати елітою, яка тягне за собою народ, показує і підтягує його», – зазначив експерт.

Натомість ведуча програми зауважила, що три прифронтові області значно активніше пішли на фронт і значно більше прийняли на себе всі виклики пов’язані з війною, ніж Львівська область, яка проголосувала за Петра Порошенка, при чому фронт голосував 50 на 50% з розривом у 800 голосів. Гість програми сказав, що ці області є найближче і вони навіть за населянням найчисельніші, то логічно, що волонтерів з них пішло найбільше.

«На фронт пішла еліта з цих областей, яких дійсно не більше 20% в будь-якому суспільстві. Я не кажу, що еліта проголосувала, я кажу, що еліта не спрацювала. Замість того, щоб вибрати навіть поганого, але головнокомандувача, спрацювали тарифи», – вважає Ганущак.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур президентських виборів. Українські виборці визначалися з-поміж двох кандидатів на пост Президента – Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

ЦВК опрацювала понад 99% протоколів: за Зеленського – 73,23%, за Порошенка – 24,45%. Уже озвучили можливу дату інавгурації нового президента.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 18:10 :15