Новини » Політика 22 квітня, 2019, 15:55
Зважаючи на величезну підтримку Зеленського, у нього не буде й 100 днів на виконання обіцяного, – політолог
ZIK
ZIK

Коли понад 70% громадян виявляють комусь свою підтримку, то очікування від цієї людини настільки високі, що він повинен, навіть не чекаючи інавгурації, вже говорити про свої укази майже, як про підписані. Люди чекають від нього дуже швидких дій.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політолог Андрій Кислинський.

Він висловив переконання, що з тим величезним рівнем підтримки, яку Володимиру Зеленському виявив український народ, у нього не буде навіть 100 днів.

«Ці очікування настільки величезні, що він повинен, навіть не чекаючи інавгурації, вже говорити про свої укази, майже, як про підписані. Люди чекають дуже швидких дій», – зазначає політолог.

Втім, підкреслює він, поки що Володимир Зеленський, фактично, навіть не представлений у парламенті своєю фракцією.

«Навіть силовиків, яких призначає президент, повинен затвердити парламент. Звичайно ж, він може піти шляхом призначення тимчасових виконуючих обов'язки. Втім, чим він тоді відрізняється від попередньої влади, яку він так нещадно критикував?», – сказав Андрій Кислинський.

У свою чергу політичний консультант Андрій Вальчишин прокоментував зміну риторики штабу Зеленського, який спочатку наголошував на важливості «посадити Свинарчуків», а вже після виборів каже, що президент людей не саджає.

«Ми ж живемо у реальному світі і розуміємо, що у межах виборчої кампанії є одна риторика, а вже після виборів зовсім інша політична практика. Головне, щоб баланс того, що робитиме новообраний президент переважав над тими обіцянками, які виконати не вдасться», – зазначив експерт.

Крім того, він підкреслив, що президент може впливати на тарифну політику. Наприклад, блокувати рішення Кабінету міністрів. Відтак, простір для юридичної гри тут є.

«Президент, як перша особа, задає стратегічні напрямки для всієї країни і має значний політичний вплив. Коли за людину проголосували так багато громадян, його слова мають значення, на відміну від ситуації, коли б це говорив якийсь політик з низьким рейтингом», – наголосив Андрій Кислинський.

Нагадаємо, у Європейській бізнес-асоціації назвали 7 першочергових кроків, які представники бізнесу очікують від Володимира Зеленського на посаді президента України.   

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 06:26 :11