Новини » Політика 22 квітня, 2019, 12:18
Зняття недоторканності і реформа парламенту, – за що візьметься Рада після «мовного» закону
ZIK
ZIK

У планах роботи ВРУ на пленарний тиждень 23-26 квітня – блок питань у сфері безпеки та оборони, щодо депутатської недоторканності та реформування парламенту.

Про це під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп), яке транслює телеканал ZIK, повідомив голова ВРУ Андрій Парубій.

Спікер зауважив, що під час розгляду «мовного» законопроекту у Раді накопичилася низка питань, які слід розглянути, зокрема, питання у сфері безпеки і оборони. Так, ідеться про поправки до закону про розмінування, які голова ВРУ пропонує розглянути у четвер, 25 квітня.

Також цього дня Андрій Парубій пропонує поставити на розгляд постанову щодо проведення в Україні Міжпарламентської Асамблеї НАТО, яка відбудеться в Україні наступної весни.

Наступним блоком, який пропонує спікер на розгляд депутатів, будуть питання реформування ВРУ. Зокрема, ідеться про законопроекти щодо тимчасових слідчих комісій, про кількість парламентських комітетів та їх розподіл. Голова ВРУ наголосив, що блок питань щодо реформування парламенту важливо розглянути ще цього тижня, у четвер.

Андрій Парубій повідомив, що цього тижня голова Місії Європейського парламенту з реформування Верховної Ради Пет Кокс прибуде в Україну.

«Нам необхідно розглянути закон про недоторканність, який перебуває у ВРУ. Я вважаю, що ми повинні його невідкладно розглянути», – додав Андрій Парубій.

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко закликала депутатів підтримати команду Володимира Зеленського у прагненні скасувати депутатську недоторканність.

«І я також наполягаю на тому, щоб ми з вами допомогли новій команді, яка ще тільки озвучила те, що збирається знімати депутатську недоторканність, і проголосували за це вже в четвер», – заявила Ірина Геращенко.

Нагадаємо, голова ВРУ Андрій Парубій заявив, що Верховна Рада України може ухвалити «мовний» закон ще цього тижня, у четвер, 25 квітня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 18:15 :46