Новини » Політика 22 квітня, 2019, 16:00
Жодної конкретики: Лідер С14 обурився відсутністю визначеності від Зе!команди
ZIK
ZIK

Поки що Володимир Зеленський не надає конкретної інформації щодо майбутніх кадрових призначень. Є лише припущення, що, наприклад, майбутнім міністром оборони може стати Іван Апаршин, якого порекомендував Анатолій Гриценко.

Про це у програмі «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив лідер С14, член Ради громадського контролю НАБУ Євген Карась.

«Чи потрібен зараз новий міністр оборони? Однозначно, на цю посаду призначать нову людину. Мене Степан Полторак більш-менш влаштовує. Я не дуже розбираюся в його «косяках», але більш цікавить, хто буде кандидатом від Зеленського», — каже Євген Карась.

Щодо кадрових рішень, член Ради громадського контролю НАБУ закликає дочекатися заяв Володимира Зеленського.

«Степан Полторак виконує свої функції, як мінімум, непогано. Чи достатньо добре, щоб залишитися при Зеленському? Не знаю. Про це нам скаже сам Зеленський і більш розширений аудит його діяльності», — коментує експерт.

Переможець другого туру Володимир Зеленський оголосив членів своєї команди. Серед них є експерт з безпеки та оборони Іван Апаршин, якого порекомендував Анатолій Гриценко. Лідер С14 Євген Карась зізнається, що сумнівається у тому, що Апаршин обійматиме посаду  міністра оборони.

«Я думаю, що Апаршин — це передвиборче загравання з аудиторією Гриценка. Я знаю офіцерів, які для Зеленського займалися формуванням кадрової колоди вакансій. Там є хороші офіцери. Єдине питання було у тім, чи не відправлять під розстріл цей альтернативний список Генштабу. Туди потрапили хороші люди, які не при владі», — говорить експерт.

Член Ради громадського контролю НАБУ наголошує: довкола майбутніх кадрових призначень Зеленського багато хайпу, на відміну від деталей.

«Побачимо, що буде з реальними призначеннями. По генпрокурору Зеленський не може визначитися. Сподіваюся не тому, що Портнов обіцяв приїхати в травні. Нам не вистачає конкретики, справ, кадрових призначень. Дуже багато хайпу на цій темі, але немає деталей», — додає лідер С14.

Нагадаємо, ЦВК опрацювала понад 99% протоколів: Зеленський – 73,23%, Порошенко – 24,45%.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 09:19 :19