Новини » Світ 22 квітня, 2019, 23:46
Жертви Шрі-Ланки: загинули громадяни принаймні 12 країн, – AP
Жертви Шрі-Ланки
Жертви Шрі-Ланки

Щонайменше 290 людей загинули в серії дев’яти бомбардувань церков і готелів на Шрі-Ланці у Великодню неділю.

Про це повідомляє Associated Press.

Влада Шрі-Ланки стверджує, що принаймні 30 іноземців загинули під час нападів.

Вважається, що переважна більшість жертв є громадянами Шрі-Ланки, багато з яких є членами християнської меншини острова. Імена багатьох жертв та інші деталі їхнього життя повільно просочуються і важко виявити, частково тому, що влада Шрі-Ланки блокували більшість соціальних медіа після вибухів.

Серед них був 37-річний Дилеп Рошан, тесляр, який залишив дружину і дочку, його сім’я розповіла.

«Його дружина і дочка не зможуть багато чого зробити, тому що він пішов, – сказав його старший брат Санджевані Рошан. – Реальне питання полягає в тому, що буде з їхнім майбутнім».

Топ дипломат Шрі-Ланки у Великобританії каже, що влада знає про восьми британських громадян, загиблих під час вибухів.

Серед них були адвокат Аніта Ніколсон, син Алекса Ніколсона і дочка Аннабель Ніколсон, її чоловік, Бен Ніколсон, підтвердив в заяві.

Ніколсон повідомив, що сім’я перебувала у відпустці, сидячи за столом ресторану готелю Shangri-la, коли вони були вбиті. Він сказав: «Свято, яке ми тільки що мали, було свідченням того, що Аніта мала можливість подорожувати і забезпечити багате і барвисте життя для нашої сім’ї, і особливо наших дітей».

Індійські чиновники кажуть, що вісім індійців загинули під час нападів.

Мережа Bestseller з одягу підтвердила повідомлення датських ЗМІ про те, що троє дітей його власника, бізнес-магната Андерса Холча Польсену, були вбиті в атаках. Тим не менш, прес-секретар Єспер Стубкіер не дав ніяких подробиць у відповіді на електронну пошту на запит з цього питання і заявив, що компанія не має додаткових коментарів.

Міністерство закордонних справ Іспанії стверджує, що іспанський сім’я були вбиті, але не надали додаткових деталей. Міський голова Понтечес на північному заході Іспанії Хуан Мануель Відал повідомив Радіо Галега, що він знав місцеву пару і каже, що вони мали 30 років, за даними іспанського приватного інформаційного агентства Europa Press.

Прем’єр-міністр Австралії заявив, що було вбито двох австралійських громадян.

Китайські державні ЗМІ стверджують, що в результаті вибухів загинули два громадяни країни.

Державний департамент каже, що принаймні чотири американці були вбиті, а інші серйозно поранені. Але не було надано жодних подробиць про ідентичність жертв.

Дітер Ковальскі, який жив у Денвері і працював у міжнародній освітній компанії Пірсон, помер під час вибухів незабаром після того, як він прибув у готель під час відрядження, повідомили компанія та його сім’ї видавництву.

Міністерство закордонних справ Швейцарії стверджує, що два їхніх громадяни, один з яких також мав громадянство іншої країни, померли під час нападів. У повідомленні йдеться, що третій член сім’ї, який мав два інших громадянства, також був убитий. Жертв не було ідентифіковано.

Читайте більше новин на тему: Шрі-Ланка

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 12:55 :15