Новини » Політика 22 квітня, 2019, 15:21
Зараз Зеленському буде складно, у ньому кожен бачив своє, – політконсультант
ZIK
ZIK

Зараз ситуація у Володимира Зеленського буде достатньо складною. Адже його підтримали люди із дуже різними інтересами та поглядами, тож подальша стратегія ймовірного нового президента – під питанням.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK висловив політичний консультант Андрій Вальчишин.

Він наголосив: хід цієї виборчої кампанії визначили саме емоції.

«В межах другого туру, власне, й відбувалась конкуренція таких емоційних станів. Переміг той, який апелює до змін», – вважає Вальчишин.

Адже у суспільстві є великий запит на зміни. Зокрема – системи влади в країні. Натомість програла емоція страху. Адже Петро Порошенко неодноразово наголошував, що можуть бути втрачені здобутки останніх років.

«Та зараз ситуація для Зеленського буде складною, адже його підтримали люди із надзвичайно різними інтересами та поглядами. Кожен бачив в ньому щось своє», – зауважив Вальчишин.

Тому, на його думку, відкритим залишається питання подальшої стратегії нового політика.

«Під питанням – чи запропонує він нові осі для політичної риторики і суспільного обговорення, які б справді могли об’єднати країну, чи гратиме у тих площинах, де вже є велика конкуренція», – підкреслив Андрій Вальчишин.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур президентських виборів. Українські виборці визначалися з-поміж двох кандидатів на пост Президента – Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

ЦВК уже опрацювала понад 99% протоколів. Лідирує Володимир Зеленський, за якого свої голоси віддали 73,23% виборців.


Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 03:56 :33