Новини » Політика 22 квітня, 2019, 21:05
Якщо допомагають – хай працюють, – Леонід Кравчук про «старі» обличчя у політиці
ZIK
ZIK

Якщо політики працювали раніше, це не означає, що вони не повинні зовсім брати участь у політичному житті України. Якщо вони допомагають – нехай працюють.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив перший Президент незалежної України Леонід Кравчук.

Відповідаючи на запитання глядачів щодо готовності чинного Президента України Петра Порошенка допомагати Володимиру Зеленському, Леонід Кравчук нагадав, що Зеленський на таку пропозицію відповів, що якщо в нього виникне така потреба, він звернеться до Порошенка за порадою. Леонід Кравчук наголосив, що Петро Порошенко надалі має право займатися політикою, а Володимир Зеленський має право запрошувати його для консультацій чи допомоги, а чи не запрошувати, як і інших президентів.

«Що ж до тих, хто працював, це не означає, що вони не повинні зовсім брати участь у політичному житті України. Якщо вони допомагають – хай працюють. Якщо вони не допомагають – нехай не працюють», – зазначив перший Президент незалежної України.

Леонід Кравчук також розповів, що він особисто знайомий із Володимиром Зеленським, та поділився своїми враженнями про переможця президентських перегонів: «Він освічена людина, має гарну юридичну, правову освіту, він активна людина, він порядна людина».

Леонід Кравчук певен, що із президентом Зеленським не буде таких проблем, як, до прикладу, зі Свинарчуками.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур президентських виборів. Українські виборці визначалися з-поміж двох кандидатів на пост Президента – Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

Згідно з результатами Національного екзит-полу другого туру президентських виборів, Володимир Зеленський набрав 73,2% голосів виборців, чинний Президент Петро Порошенко – 25,3%. Екзит-поли телеканалів підтвердили значний розрив між Зеленським і Порошенком.

Як повідомляли, чинний Президент України Петро Порошенко привітав Володимира Зеленського із перемогою та запропонував свою підтримку.

Володимир Зеленський запевнив, що готовий звернутися за порадою до такого політика, як Петро Порошенко.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 01:01 :12