Новини » Політика 22 квітня, 2019, 16:15
Вибори Президента України: спостерігачі ОБСЄ зробили заяву
Фото: EPA-EFE/TATYANA ZENKOVICH
Фото: EPA-EFE/TATYANA ZENKOVICH

Міжнародні спостерігачі вважають, що 21 квітня другий тур виборів Президента України був добре організований, а зафіксовані незначні порушення не можуть вплинути на результати виборів.

Таку попередню заяву на брифінгу оприлюднив спеціальний координатор та керівник короткострокової місії спостерігачів ОБСЄ Георг Церетелі, інформує Укрінформ.

«Президентські вибори в Україні 2019 року були конкурентними і проводилися з повагою до базових свобод. Упорядкована передача влади має створити можливість для зміцнення демократичних інститутів та їхньої звітності», – сказав він.

Водночас, за словами Церетелі, ця виборча кампанія не дозволила розкрити низку питань, які представляють загальний інтерес.

«Другий тур голосування був добре організований, проте були певні зауваження, та був обмежений час, нормативно-правові недоліки. Ми загалом оцінюємо виборчий день позитивно. Проведення підрахунку та встановлення результатів голосування відбувається набагато краще, ніж у першому турі», – сказав Церетелі.

Нагадаємо, що 21 квітня в Україні відбулося повторне голосування на чергових виборах Президента України. До виборчого бюлетеня було включено двох кандидатів, які за підсумками першого туру виборів 31 березня одержали найбільшу кількість голосів, – шоумена Володимира Зеленського та чинного главу держави Петра Порошенка.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 11:58 :29