Новини » Спорт 22 квітня, 2019, 10:17
Волейболістки «Хіміка» з Южне удев’яте поспіль виграли чемпіонат України
Южненський «Хімік» удев’яте поспіль став переможцем чемпіонату України з волейболу серед жінок / ukrinform.ua

Южненський «Хімік» виграв «Фінал чотирьох», ставши переможцем жіночої Суперліги в рамках чемпіонату України з волейболу сезону-2018/2019.

У заключному матчі турніру «Хімік» на своєму майданчику у чотирьох сетах взяв гору над луцькою командою «Волинь-Університет-ОДЮСШ» з рахунком 3:1 (25:19, 20:25, 25:13, 25:16), повідомляє ukrinform.ua.

Волейбольна команда Одеського припортового заводу стала чемпіоном країни удев’яте поспіль. Це 18-й трофей «Хіміка» в клубній історії найбільш титулованої жіночої волейбольної команди України.

Срібні нагороди виграла запорізька «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ», «бронза» – у «Волинь-Університет-ОДЮСШ».

2019-05-23 12:49 :03