Новини » Політика 22 квітня, 2019, 16:09
Українські дебати зібрали в Росії таку ж аудиторію, як виступи Путіна, – політконсультант
ZIK
ZIK

Дебати кандидатів на пост президента України зібрали величезну аудиторію в Росії, що є дуже позитивним сигналом. Це означає, що Україна завоювала Росію інтересом до себе і може посилати тій аудиторії «правильні» повідомлення, використовуючи це на свою користь.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політичний консультант Андрій Вальчишин.

Він зазначив, що було багато публікацій про те, що дебати кандидатів на посаду президента України зібрали колосальну аудиторію в Російській Федерації.

«Це стосується як онлайн-переглядів, так і висвітлення дебатів на телебаченні. Аудиторія, яку зібрали українські дебати, зрівнялась з тією, яку збирає російський президент під час своїх прес-конференцій», – зазначив політичний консультант.

З його слів, це дуже позитивний сигнал, який означає, що Україна завоювала Росію інтересом до себе і може цим скористатися.

«Необхідно посилати тій аудиторії правильні повідомлення, використовуючи це на свою користь. Я думаю, що вони нам об'єктивно заздрять, адже демократія і свобода – завжди дуже солодкі поняття. Особливо, коли ти живеш в умовах несвободи», – переконаний Андрій Вальчишин.

Думку про те, що росіяни заздрять українцям через демократичні процеси у державі, розділив і політолог Андрій Кислинський.

«Звичайно ж, ліберально налаштовані люди заздрять. Це помітно, наприклад, по дописах. У Facebook навіть гуляє «мем» про те, що через вибори в Україні Володимир Путін вирішив придивитися до Михайла Галустяна. Жарти жартами, але думаючі люди повинні відчувати різницю між тим, що відбувається в Росії, і як це все є у нас», – резюмував Кислинський.

Нагадаємо, російський опозиційний політик Геннадій Гудков заявив, що перемога Володимира Зеленського може стати значним ударом по Путіну. Мовляв, росіяни будуть дивуватися тому, що до влади в Україні прийшла зовсім нова людина, а чинний Президент програв вибори.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 10:26 :34