Новини » Спорт 22 квітня, 2019, 5:33
Українські боксери здобули шість медалей на турнірі в Тбілісі
Збірна України з боксу на турнірі імені Давида Квачадзе в Тбілісі / fbu.org.ua

У Тбілісі (Грузія) пройшли фінальні поєдинки третього за ліком міжнародного турніру з боксу серед чоловіків імені Давида Квачадзе.

За результатами змагань боксери збірної України здобули шість нагород, серед яких чотири золоті.

Як повідомляє прес-служба Федерації боксу України, нагороди третього міжнародного турніру з боксу серед чоловіків імені Давида Квачадзе у складі національної збірної України вибороли:

«золото» – Микола Буценко (56 кг), Євгеній Барабанов (69 кг), Олександр Хижняк (75 кг), Віктор Вихрист (+91 кг);

«срібло» – Назар Куротчин (49 кг);

«бронза» – Юрій Шестак (60 кг).

Кращим боксером змагань було визнано лідера збірної України у вазі до 75 кг, чемпіона світу і Європи Олександра Хижняка.

Окрім того, шість здобутих нагород вивели збірну України на друге місце у загальному медальному заліку. Попереду опинилася лише господарка змагань збірна Грузії, а третє місце посіли росіяни.

Додамо, що загалом у нинішньому розіграші змагань взяли участь понад сотні боксерів із Грузії, Вірменії, Росії, Білорусі, Чехії, України та Азербайджану.

2019-05-19 10:16 :28