Новини » Політика 22 квітня, 2019, 15:47
У Зеленського визнали, що побудували кампанію на брехні, – Ірина Геращенко

Не пройшло ще й доби після виборів, як « нова команда» визнає, що будувала свою кампанію на суцільних маніпуляціях, брехні і підміні понять.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці пише віце-спікер Ірина Геращенко.

Подаємо допис у повному обсязі:
 

«Отже, вже визнано, що за тарифи президент не відповідає. А що ж тоді з кінцем епохи бідності?

Корупціонерів президент не садить – це роблять суди. А як же тоді з епохою брехні? Ой, і хто ж тепер буде відрубувати руки?

Війну не закінчити за день? А як же тоді з кінцем епохи жадібності і торгівлі на крові?

Ну, й особлива вишенька для мене: нова команда вже в один голос кричить, що Мінські угоди – це єдиний реалістичний план повернення миру на Донбас. А як же договорняки і зрада, про яку щодня чули на паркетному телеканалі, від інших укропівців і тд. Тобто, Порошенко і тут говорив правду в суцільному морі криків про зраду, жадібність і брехню.

Й щоб з іншими обіцянками новообраного президента не вийшло так само невдобно, як з цими, скасованими протягом 24 годин, нинішній парламент має допомогти їх виконати і негайно проголосувати за зняття депутатської недоторканості, повернення до КК статті про незаконне збагачення і тд. Тим більше, ці закони давно зареєстровані в ВР і деякі навіть пройшли перше читання. Привіт, епоха безвідповідальності і перевзування в повітрі.

Читайте також: Озвучено можливу дату інавгурації нового президента

Р.S. Особисто зроблю все для голосування за недоторканість і покарання за збагачення, як робила це всі попередні 5 років, не словом, а ділом».

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 06:35 :47