Новини » Політика 22 квітня, 2019, 21:40
У «Зе!Команді» повідомили, коли Зеленський назве своїх керівників силового блоку
ZIK
ZIK

На інавгурації президента Зеленським буде озвучено конкретний покроковий шлях.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив представник «Зе!Команди» Святослав Юраш.

Ведуча програми запитала у пана Юраша, як швидко «Зе!Команда» планує змінити керівництво прокуратури, спецслужб і Міністерства внутрішні справ. Натомість представник «Зе!Команди» чіткої відповіді на це запитання не дав, однак запевнив, що команда новообраного Президента України Володимира Зеленського планує робити все, щоб люди були у безпеці.

«Я знаю, що повторюю загальні тези, але я це роблю саме для того, що всі великі рішення щодо компетентних людей, які знають своє діло, будуть оголошені тією людиною, яка була обрана українцями для цієї посади», – запевнив Святослав Юраш.

Водночас він заявив, що саме на інавгурації президента Володимиром Зеленським буде озвучено «конкретний покроковий шлях» його команди.

«Буде озвучено наш шлях від одного питання до другого і до третього. А питання спецслужб, якщо я не помиляюся, знаходиться в компетенції президента. Відповідно він має змогу це робити без парламентської взаємодії. І саме тому це питання президент мав би взяти і вирішити. Тому на цих всіх процесах, які зараз відбуваються, буде анонсований увесь цей шлях», – підкреслив представник «Зе!Команди».

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур президентських виборів. Українські виборці визначалися з-поміж двох кандидатів на пост Президента – Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

Згідно з результатами Національного екзит-полу другого туру президентських виборів, Володимир Зеленський набрав 73,2% голосів виборців, чинний Президент Петро Порошенко – 25,3%. Екзит-поли телеканалів підтвердили значний розрив між Зеленським і Порошенком.

Також уже озвучили можливу дату інавгурації нового президента.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 23:21 :45