Новини » Політика 22 квітня, 2019, 15:05 блоги
Тепер сьорбатимемо цю каламуть усі однаково
Оксана Думанська
письменниця, перекладач

Зневажене Відродження. Три чверті українського населення так нічого і не втямило. Не виконав обіцянок, ставленик олігархів, обікрав Україну... А кому надали перевагу? Самостійнику? Україноцентричній особі? Авторитетному бізнесмену?

Та не кажіть, що розуміється на бізнесі: коли постала потреба знущання з українців і тобі дають телеканал і палац, то бізнес процвітатиме, хоча за документами приноситиме самі збитки. А шо такоє?

Гримаса демократії, а не перемога. Тепер сьорбатимемо цю каламуть усі однаково. Не перемогли вторгненням, так діяли інфільтрацією невдоволення.

Зрештою, зрозуміло, що «врємєнщікі» довго не засиджуються, але встигають напакостити. Тому гуртуймося, нас не так і мало, як виявилося. Цей відсоток має значення, коли він не розпорошиться.

Розумію, що оці мої питання – навздогін буряків, щоб дали капусти. Але мушу поставити їх тим, у кого рука не піднялася проголосувати за Порошенка, бо вони знають про нього багато негативу.

Чи свідомі ви того, що уникненням вибору підтримали особу:

  • невдаху-бізнесмена, бо ж його бізнес збитковий, хоча не треба мати смалець в голові, щоб зрозуміти – прибутки приховуються, аби не платити податки;
  • заможного чоловіка з нерухомістю в Італії, про що він скромно мовчить;
  • «шатуна» влади, що весь цей час дошкульно й зневажливо насміхався з України, маючи українське громадянство;
  • коміка, який може промовляти лише за написаним на папірці, добре не знаючи ні російської, ні української, ні англійської;
  • правника, який почав з порушення законів і нехтування елементарних вимог пристойності...

Про манеру поведінки й спілкування мовчу – хай про це скажуть після його візитів з дипломатичною місією. І зрештою – людину, що була рупором «рускоміра» та «молодих регіоналів», проте не має й краплі досвіду політичної діяльності. І вас не напружувала метушня-біганина-втеча, не напружувало те, що зліпили президента за неповні три місяці з усього, що трапилося під рукою?

Псування бюлетенів чи демонстративна нехіть обирати, бо обидвоє «не такі»– це не свідчення самостійності. Радше йдеться про ознаку підліткового віку, коли все «не таке»...

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 06:56 :30