Новини » Політика 22 квітня, 2019, 22:30
Святослав Юраш пояснив, як виник міф про «прес-секретаря Яроша»
ZIK
ZIK

Ще з часу Майдану в російських ЗМІ постійно з’являються дивні матеріали, що я – ставленик американців, до того ж пов’язаний із Дмитром Ярошем.

В ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK представник «Зе!Команди» Святослав Юраш спробував розвіяти кілька міфів про себе.

Святослав Юраш спростував інформацію, поширену переважно російськими ЗМІ про те, що він був прес-секретарем Дмитра Яроша.

«Моє реноме в публічному просторі створилося саме на Майдані. І з того часу про мене щороку, особливо в російських ЗМІ, з’являються досить дивні матеріали. Наприклад, про те, що я – ставленик американців, до того ж пов’язаний із Ярошем», – зауважив Юраш.

Утім він визнав, що настільки перебільшені, хоч і маніпулятивні факти про його особу йому навіть приємні.

«На Майдані у преси був постійний інтерес до «Правого сектору», а тому я часто працював саме там. І показував журналістам, що Правий сектор має у своїй організації і євреїв, і тих людей, яких не мало би бути у «правій» організації», – пояснив Святослав Юраш.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур президентських виборів. Українські виборці визначалися з-поміж двох кандидатів на пост Президента – Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

ЦВК опрацювала понад 99% протоколів: Зеленський набрав 73,23% голосів, Порошенко – 24,45%. Уже озвучили можливу дату інавгурації нового президента.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 18:04 :36