Новини » Політика 22 квітня, 2019, 18:48
Щоб не виглядало, як журнал «Перець»: Безсмертний дав поради команді Зеленського
ZIK
ZIK

Сьогодні в світі домінують дві системи права – система цивілізованого права і система пост-тоталітарного або «совкового» права, й одні і ті ж норми трактуються кардинально протилежно.

На цьому в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол України, представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи у 2014-2016 роках Роман Безсмертний.

Політик, коментуючи перші законодавчі ініціативи, які анонсували у виборчому штабі Володимира Зеленського, зауважив, що зараз, відколи у команді Зеленського почали говорити, помітно, що люди плутаються у дефініціях, не відрізняючи «переговори» та «діалог», «колаборанти» та «повстанці» тощо.

«Тому до моменту, коли це буде викладено на папері так, щоб воно не виглядало, як журнал «Перець», пройде трохи багато часу», – прогнозує Роман Безсмертний.

Він порадив команді майбутнього Президента оволодіти теорією, запросити фахівців, які змогли б виписати відповідні юридичні норми.

«Воно спочатку смішно, а потім боляче. Бо ж мова йде не тільки про внутрішнє користування, мова йде про відповідність основним міжнародно-правовим документам, до яких Україна приєдналася, які вимагають від України як члена відповідних світових організацій, певної поведінки і норм. Треба ще розуміти, що сьогодні у світі домінують дві системи права – система цивілізованого права і система пост-тоталітарного або «совкового» права. Одні й ті ж самі норми трактуються кардинально протилежно. Той, хто хоч раз був на перемовинах із російською стороною, знає, що світле, визнане у світі як біле, росіянами називається чорним», – зазначив Роман Безсмертний.

Політик зауважив, що команді Зеленського слід порівняти норми щодо народовладдя в ОБСЄ та СНД, які суперечать одні одним, зокрема з точки зору контролю за виборчою практикою. Тож, переконаний він, такий термін, як «народовладдя», слід використовувати дуже обережно, оскільки між цим поняттям, поняттям «представницька демократія», «плебісцит», «референдум» є величезна різниця.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур президентських виборів. Українські виборці визначалися з-поміж двох кандидатів на пост Президента – Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

Згідно з результатами Національного екзит-полу другого туру президентських виборів, Володимир Зеленський набрав 73,2% голосів виборів, чинний Президент Петро Порошенко – 25,3%. Екзит-поли телеканалів підтвердили значний розрив між Зеленським і Порошенком.

Як повідомляли, у штабі Володимира Зеленського заявляли, що розробляють законопроект про народовладдя.

Додамо, представник штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявляв, що за законопроекти, які подасть у парламент Володимир Зеленський, проголосує та частина парламенту, яка хотіла би залишитися в українській політиці.

Спікер виборчого штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив, що єдиною державною мовою в Україні є українська, але розвиток мови має бути не за методом батога, а за методом пряника.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 04:12 :11