Новини » Політика 22 квітня, 2019, 11:40
Рада може ухвалити «мовний» закон у Чистий четвер, – Парубій
ZIK
ZIK

Верховна Рада України може ухвалити «мовний» закон ще цього тижня, у четвер, 25 квітня.

Про це під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп), яке транслює телеканал ZIK, заявив голова ВРУ Андрій Парубій.

Спікер нагадав, що ключовим законом, який нині розглядає ВРУ, є законопроект про забезпечення функціонування української мови як державної.

«Це ключове питання, яке стоїть на порядку денному, і жодні хвилі, жодні політичні емоції не можуть нас відволікти від прийняття ключового закону, який стоїть на порядку денному ВРУ», – запевнив Андрій Парубій.

Він нагадав, що парламентарям залишилося розглянути трохи менше як 300 поправок. Він звернувся до голови профільного комітету з проханням зібрати засідання комітету і запропонувати поправки, до яких має повернутися ВРУ.

Андрій Парубій спрогнозував, що ухвалення законопроекту може відбутися у Чистий четвер, 25 квітня.

Нагадаємо, 4 жовтня 2018 року народні депутати України прийняли за основу проект Закону про забезпечення функціонування української мови як державної № 5670-д.

28 лютого 2019 року Верховна Рада почала розглядати законопроект у другому читанні. До проекту закону надійшло понад 2 тисячі поправок.

Голова ВРУ Андрій Парубій заявляв про спроби зірвати розгляд «мовного» закону.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 22:51 :09