Новини » Політика 22 квітня, 2019, 10:51
Політики мають усвідомити болючий урок, – Ляшко прокоментував результати виборів
Олег Ляшко
Олег Ляшко

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко заявив, що вибір, який вчора зробили українці, більшою мірою, був «помстою владі», діями якої громадяни незадоволені.

Про це Ляшко заявив у зверненні до українців, яке опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Він переконаний: громадяни зробили свій вибір, та для більшості людей голос на виборах був «помстою владі», яка «грабувала країну».

«Думаю, багато політиків минулого усвідомлять цей болючий для них урок і його наслідки. А деякі з них – опиняться на політичному кладовищі», – заявив лідер РПЛ.

Водночас, Олег Ляшко розповів про свої найближчі плани і перелічив основні акценти у своїй роботі – підтримуватиме посилення економіка та міцності держави на міжнародній арені.

«Я продовжу боротьбу за достойне життя українців. За відродження національного виробництва і створення нових робочих місць. За доступне житло і нормальну допомогу при народженні дитину. За якісну і доступну кожному громадянину освіту і медицину. За нові лікарні, школи, дитячі садочки і дороги. За нашу святу українську мову і захист наших культурних цінностей. За українську землю для українського фермера, а не латифундистів і чужинців. За зниження тарифів і збільшення видобутку власного газу. За те, щоб природні багатства служили людям, а не олігархам», – розповів Олег Ляшко.

Нагадаємо, що перед другим туром виборів Олег Ляшко зробив жорстке звернення до Порошенка та Зеленського

Як повідомлялось, ЦВК уже опрацювала 93.63% протоколів другого туру виборів Президента України. Лідирує Володимир Зеленський, за якого свої голоси віддали 73.17% виборців. Петро Порошенка має 24.50% голосів виборців.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 04:29 :46