Новини » Суспільство 22 квітня, 2019, 1:40
Після Великодня буде три хвилі похолодання. Зате червень спекотний, – синоптик

Розрахунки завжди показують, що за два тижні до Великодня (цього року припадає на 28 квітня) завжди приходить холодна хвиля з півночі, це закономірність.

Про це Народній Правді розповів народний синоптик Леонід Горбань.

Потім почнеться період більш стійкої та сухої погоди. Температура підніметься на 5-7 градусів і буде триматися на рівні +15-19 градусів. Перед самим Великоднем доходитиме до 19-21 градусу тепла, приблизно така ж погода буде й на саме свято. У ніч на Великдень і в першій половині дня 28 квітня буде тепло і сухо, у другій половині дня можливий дощ.

У перших числах травня очікується 19-21 градус тепла, але 2 травня є ймовірність дощу. Згідно з розрахунками, зниження температури після Великодня припадає на 9-й, 17-й і 33-й дні. За пізнього Великодня найхолоднішою хвилею є перша, тобто та, яка за півтора тижні. Виходить, що цього року вона припадає на 6 травня. Але надовго вона не затримається.

Після хвилі похолодання на 6-7 травня знову прийде тепло. Температура відразу злетить до більш, ніж 20 градусів. Червень буде теплий, до 11-12 числа потрапляють два періоди з дощами: на 2 і 7 червня. А вся середина червня – без дощів і дуже спекотна. Трошки невластиво для червня, температура буде доходити до 29-32 градусів. У липні температури також будуть досить високими.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 14:52 :50