Новини » Політика 22 квітня, 2019, 1:14
Німецька експертка: Зв’язки з Коломойським - головний сумнів щодо Зеленського
ZIK
ZIK

Недосвідченість Володимира Зеленського – ризик в умовах російської агресії.

Вважає керівниця представництва Фонду Фрідріха Наумана в Україні Беате Апельт. Експертка побоюється також впливу олігарха Ігоря Коломойського – повідомляє DW.

Беате Апельт – керівниця представнитства в Україні і Білорусі німецького Фонду імені Фрідріха Наумана за Свободу. Фонд Наумана сповідує ліберальні цінності і споріднений з Вільною демократичною партією Німеччини.

За її словами, поки що незрозуміло, яких змін в політиці Зеленський хоче по суті, оскільки немає за що вхопитися, щоб це проаналізувати. «Не треба також забувати, що наступні півроку він працюватиме на чолі країни, не маючи підтримки у Верховній Раді, в нього там немає поки що навіть своєї фракції. У нього будуть зв’язані руки і це може спричинити лише розчарування».

Зеленський – не Голобородько, і в цьому є протиріччя, каже Беате Апельт. «Насправді Зеленський – так само людина системи. Заможна людина. У нього є зв’язки з олігархами, насамперед з Ігорем Коломойським. Багато що вказує на те, що ці зв’язки виходять за межі спільного бізнесу. Він – не проста людина з народу, в образі якої він виступає у серіалі».

Щодо продовження реформ в Україні, то німецька експертка вважає, що дуже важливим сигналом буде підтримка з боку Зеленського шляху, наміченого у боротьбі з корупцією, підтримка інституцій, що створюються, зокрема, Антикорупційного суду. Це ключова реформа. Однак, враховуючи його зв’язки з Ігорем Коломойським, є сумніви, наскільки послідовно він триматиметься цієї позиції.

«Мені дуже важко уявити собі, що цьому буде покладено край, якщо за лаштунками смикатиме за ниточки олігарх, який на цьому наживається. Це і є ключовим питанням у внутрішній політиці, коли йдеться про те, чи будуть позитивні зміни у цій країні», – пише керівниця представництва Фонду Фрідріха Наумана в Україні Беате Апельт.

 

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 06:13 :16