Новини » Київ 22 квітня, 2019, 13:20
На Інвестиційному Форумі у Києві обговорять бізнес-можливості для розвитку приміських територій, – КМДА
Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник
Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник

На вересень цього року заплановано проведення Інвестиційного форуму міста Києва. У Департаменті економіки та інвестицій зазначили, що сьогодні вже формується програма заходу.

Про це розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, повідомляє прес-служба столичної адміністрації.

Зі слів чиновника, у межах Форуму передбачені панельні дискусії за участю провідних галузевих експертів.

«Зокрема, мова піде про можливості розвитку міських сервісів на приміських територіях. Освіта, медичні та адміністративні послуги, креативна індустрія, транспорт та інфраструктура. Якісні перетворення у цих сферах вже стали сьогоденням киян і мають значний потенціал для впровадження у містах-потенційних членах асоціації», – розповів Микола Поворозник.

Він підкреслив, що у всьому світі основними точками економічного розвитку є міські агломерації. Об’єднання населених пунктів так званої приміської зони зі столицею створює можливості для приваблення інвесторів, а отже – і реалізації великих інфраструктурних проектів.

«Саме тому окрема увага в рамках Інвестиційного Форуму міста Києва цього року буде приділена бізнес-можливостям та потенціалу для підвищення конкурентоспроможності, створенню нових робочих місць, а отже й економічного зростання всіх учасників агломерації», – зазначив Микола Поворозник.

Він зауважив, що Форум також стане платформою для обміну міжнародним досвідом щодо функціонування міських агломерацій та збалансованого розвитку територій, можливостей інституційного співробітництва на прикладі європейських мегаполісів – Стамбула, Кракова, Мадрида, Парижа тощо.

«Інвестиційний Форум міста Києва 2019 – подія, що стане своєрідним сигналом до об’єднання та взаємовигідного міжмуніципального співробітництва з метою ефективної синхронізації керуючих процесів задля пришвидшення соціально-економічного розвитку усіх залучених громад», – підкреслив Микола Поворозник.

Нагадаємо, Київ суттєво покращив свої позиції у світовому рейтингу стартап-міст та посів 34 місце.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 02:29 :37