Новини » Світ 22 квітня, 2019, 19:46
Марк Фейгін пояснив, як у Кремлі дивляться на результат виборів в Україні
ZIK
ZIK

Кремль нічого не буде робити, щоб наперед дати Зеленському аванс про можливі домовленості. Натомість Росія чекає на безмежні поступки й односторонні компроміси.

Це зауважив російський правозахисник і політик Марк Фейгін у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Правозахисник зауважив, що для Москви жоден із кандидатів, які могли б зайняти пост Президента України, не є прийнятними з політичного погляду.

«Зеленський для Кремля – така ж небажана фігура, як і Порошенко. Тому заява Дмитра Пєскова окреслює позицію Кремля в ритуальному привітанні новообраного Президента України. Але по суті Москва навіть не намагається продемонструвати чіткі потенційно можливі відносини з президентом Зеленським, оскільки в них немає такого завдання.

Відтак, Кремль нічого не буде робити, щоб наперед дати Зеленському аванс про можливі домовленості. Натомість Росія чекає на безмежні поступки та односторонні компроміси», – впевнений Марк Фейгін.

А тому, пояснює правозахисник, всі розмови про те, що від самого початку Володимир Зеленський може бути промосковським політиком, у цьому випадку нічим не підтверджують із боку Росії.

«Новобраний президент Зеленський і надалі повинен буде говорити, що війна не може завершитися миттєво, що не варто очікувати швидких поступок, що Мінські домовленості – це безальтернативний формат у контексті припинення вогню і таке інше. Тому Зеленський змушений слідувати уже існуючій політиці, адже йому складно буде приймати нові кроки, які призведуть до швидких результатів», – зазначив Фейгін.

Щодо переговорів із Росією, він підкреслив, що Зеленський так само мало що може змінити: «Заручників, військовополонених і політв’язнів не відпускає Москва, а не погана робота Порошенка або робота Зеленського. І це не тому, що президент цього не хоче, або в нього не вистачає можливостей – цим грає Москва».

Нагадаємо, ЦВК опрацювала понад 99% протоколів: за Зеленського – 73,23%, за Порошенка – 24,45%. Уже озвучили можливу дату інавгурації нового президента.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 07:13 :03