Новини » Світ 22 квітня, 2019, 17:50
Грибаускайте привітала Зеленського з перемогою і побажала успіхів

Президент Литви Даля Грибаускайте в понеділок привітала Володимира Зеленського з перемогою на виборах Президента України.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на заяву президента Литви.

«Виражена громадянами України висока довіра є важливим обов’язком відповідально зміцнити добробут країни і всіх її жителів і об’єднати державу, згуртувавши жителів України забезпеченням миру, безпеки і незалежності країни», – йдеться у заяві.

За словами Грибаускайте, останнім часом Україна і її жителі відчули безліч викликів, однак разом з тим показали і велику готовність, самопожертву і силу духу, захищаючи свою країну і її свободу, працюючи заради сильної і європейської держави.

Президент Литви стверджує, що Литва і її громадяни завжди будуть вірними союзниками жителів України, що підтримують подальший розвиток всебічних зв’язків України з Європою і трансатлантичним співтовариством.

Грибаускайте побажала переможцю виборів в Україні усіляких гараздів при виконанні важливих обов’язків і в праці на благо всього українського народу, а всім українцям – сили, єдності, миру і процвітання.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 13:57 :45