Новини » Політика 22 квітня, 2019, 11:21
«Гра» з перетягування мікрофона: під час Погоджувальної ради посварились Парубій і Купрій
ZIK
ZIK

Під час засідання Погоджувальної ради виникла суперечка та навіть шарпанина за мікрофон між головою Верховної Ради Андрієм Парубієм та головою міжфракційного об’єднання «За наступного президента Зеленського В.О.» Віталієм Купрієм.

Відкриваючи засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп), яке транслює телеканал ZIK, голова Верховної Ради Андрій Парубій наголосив, що другий тур президентських виборів в Україні відбувся прозоро і демократично.

Андрій Парубій привітав Володимира Зеленського із перемогою у виборах Президента та побажав йому мудрості і твердості. Спікер подякував Президенту Петру Порошенку за співпрацю та проявлені ним найвищі зразки європейської культури та демократичності.

У цей час до спікера підійшов Віталій Купрій, вимагаючи слова. Проте Андрій Парубій у ту ж хвилину вимкнув мікрофон. Нардеп продовжив наполягати на своїй вимозі і навіть простягнув руку, щоб увімкнути мікрофон, спікер намагався йому перешкодити.

Врешті, Віталію Купрію вдалося на кілька секунд увімкнути мікрофон і сказати: «Із приводу розпуску парламенту Петром Порошенком…».

Андрій Парубій заявив, що виборчі емоції ще не спали і нині пан Купрій показує повну зневагу до закону та наголосив на неприпустимості таких дій.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур президентських виборів. Українські виборці визначалися з-поміж двох кандидатів на пост Президента – Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

Згідно з результатами Національного екзит-полу другого туру президентських виборів, Володимир Зеленський набрав 73,2% голосів виборів, чинний Президент Петро Порошенко – 25,3%. Екзит-поли телеканалів підтвердили значний розрив між Зеленським і Порошенком.

Додамо, під час засідання Погоджувальної ради ВРУ 8 квітня виникла суперечка між першим заступником голови ВРУ Іриною Геращенко та Віталієм Купрієм, який вимагав слова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 04:27 :52