Новини » Політика 22 квітня, 2019, 13:01
Геращенко заявила про ризик втрати безвізу через скасування статті про незаконне збагачення

ВРУ має повернути до Кримінального кодексу статтю про покарання за незаконне збагачення, оскільки це питання – один із ризиків втрати безвізового режиму.

Про це під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп), яке транслює телеканал ZIK, заявила перший заступник голови ВРУ Ірина Геращенко.

Ірина Геращенко наголосила на важливості голосування щодо повернення до Кримінального кодексу статті про незаконне збагачення.

«Бо це – один із ризиків втрати безвізового режиму», – заявила перший заступник голови ВРУ.

Ірина Геращенко зазначила, що триває моніторинг усіх рішень, які може винести Конституційний суд України, щодо е-декларування. Вона закликала показати, що у раді є 226 «неперефарбованих» голосів, які готові підтримати внесений Президентом законопроект про скасування е-декларування для громадських активістів.

Нагадаємо, 26 лютого КСУ визнав неконституційною ст. 368-2 Кримінального кодексу України, яка передбачала притягнення до кримінальної відповідальності чиновників за незаконне збагачення.

Як повідомляли, робоча група з напрацювання законопроекту щодо покарання за незаконне збагачення вже провела три засідання і узгодила базову редакцію документу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 01:53 :53