Новини » Політика 22 квітня, 2019, 14:16
Чи є ризик провалу: спікер перелічив, хто у ВРУ готовий підтримати «мовний» закон

«Мовний» закон готові підтримати п’ять фракцій ВРУ і не менш як 25 позафракційних депутатів.

Про це під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп), яке транслює телеканал ZIK, заявив голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

«Я можу сказати публічно, що БПП підтримає закон про мову, «Народний фронт» підтримає закон про мову, «Самопоміч» підтримає закон про мову, «Батьківщина» і «Радикальна партія» теж підтримають, група «Воля народу» підтримає і, як мінімум, 25 позафракційних депутатів підтримують закон про мову», – перелічив спікер та закликав парламентарів змобілізуватися у четвер.

Голова фракції БПП Артур Герасимов підтвердив, що фракція БПП підтримуватиме ухвалення «мовного» закону, та нагадав про готовність чинного Президента негайно підписати цей документ. Він зауважив, що важливим є ухвалення законопроектів щодо розмінування, щодо реформування парламенту, а також законопроекті про «митний безвіз» (№ 9532 про режим спільного транзиту), захист прав мешканців багатоквартирних будинків, а також постанови про проведення в Україні Міжпарламентської Асоціації НАТО.

Додамо, під час погоджувальної ради голова фракції «Народного фронту» Максим Бурбак нагадав про стратегічний курс України до ЄС та НАТО, записаний в Основному законі, та застеріг від спроб не дотримуватися його і діяти всупереч волі українського народу. Він наголосив на важливості співпраці новообраного Президента із ВРУ та урядом упродовж півроку до парламентських виборів. Максим Бурбак зауважив, що новообраний керівник держави має найближчим часом заявити про свій порядок денний, зокрема, про свої кроки у перші 100 днів на посаді, у перший рік та весь термін.

Нагадаємо, голова ВРУ Андрій Парубій заявив, що Верховна Рада України може ухвалити «мовний» закон ще цього тижня, у четвер, 25 квітня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 14:28 :44