Новини » Суспільство 22 квітня, 2019, 18:22
«Червоно-оранжева аномалія»: космічний корабель SpaceX міг вибухнути під час тестування

У мережі з’явилося відео про те, що новий космічний корабель SpaceX Crew Dragon вибухнув під час чергового випробування. Поки офіційно справжність ролика не підтвердили, та експерти переконані, що це був вибух.

Про це пише Business Insider.

Компанія SpaceX тестувала ракетно-рятувальну систему для нового космічного корабля Crew Dragon, який надалі перевозитиме екіпаж. Та, як повідомляють, під час випробування сталася невідома «аномалія».

Згідно з повідомленням Spaceflight Now, одразу після випробування «у небі з’явилася довга червоно-оранжева лінія, яку видно на багато миль навколо». Журналісти припускали серйозну несправність двигуна.

Також у неділю в неперевіреному відео у Twitter «показали», що космічна капсула вибухнула під час випробування. SpaceX у відповіді на численні запити ЗМІ не підтверджувала і не спростовувала правдивість запису.

https://www.youtube.com/watch?v=h3Xs_6-MbwE

Старший космічний редактор порталу Ars Technica Ерік Бергер заявив, що відео є справжнім. Коли його запитали, чи була випущена будь-яка додаткова інформація про відео, він сказав: «Ні, не було. Але я розумію, що відео є правдивим і відповідає записам, які я чув».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 09:21 :11