Новини » Політика 22 квітня, 2019, 20:13
Барна: Побачив на виборах контрреволюцію олігархату
ZIK
ZIK

На превеликий жаль, я в цих виборах побачив контрреволюцію олігархату разом із Кремлем, які протягом 3-4 років маніпуляцій свідомістю людей показали Україну в дуже негативному руслі.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Олег Барна.

Нардеп зізнався, що результат другого туру виборів Президента його дуже здивував.

«Але народ зробив свій вибір, і ми повинні брати його до уваги, бо це демократична система виборів. Але чи правильний цей вибір, чи не правильний, покаже час», – підкреслив народний обранець.

Барна також заявив, що на цих виборах він побачив контрреволюцію олігархату разом із Кремлем, які за допомогою різних медіа-ресурсів маніпулювали свідомістю українців і показували Україну в негативному руслі.

Нардеп додав, що подібний шлях він пройшов і сам.

«Така ситуація була в мене, коли я був на посаді селищного голови. Я 8 років захищав інтереси громади, будував дороги, робив вуличне освітлення, але шляхом маніпуляцій, що люди не отримають паю при розпаюванні земель державного підприємства (а я добивався цього з 2003-го року), мене люди не підтримали. Пізніше землі розпаювали, але людям сказали, що вони не отримають землі, поки на посаді буде Барна.

Після цього через Верховну Раду в селищі зробили перевибори селищного голови, і я набрав удвічі менше голосів від свого опонента. Але найцікавіше було пізніше. Через два роки люди переконалися, що під час розпаювання їх «розбомбили», тому просили вибачення. А ще через півтора року, коли були вибори до Верховної Ради, я навіть не заїжджав туди агітувати, але село 90% голосів підтримало мене. Тобто час все розставляє на свої місця», – акцентував нардеп Олег Барна.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур президентських виборів. Українські виборці визначалися з-поміж двох кандидатів на пост Президента – Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

Згідно з результатами Національного екзит-полу другого туру президентських виборів, Володимир Зеленський набрав 73,2% голосів виборців, чинний Президент Петро Порошенко – 25,3%. Екзит-поли телеканалів підтвердили значний розрив між Зеленським і Порошенком.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 14:25 :24