Новини » Суспільство 22 квітня, 2019, 10:43
22 квітня – день народження актриси Наталі Сумської
Фото: Facebook Михайла Слабошпицького
Фото: Facebook Михайла Слабошпицького

Сьогодні, 22 квітня, святкує день народження Наталя Сумська – українська акторка та телеведуча, провідна акторка Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, Народна артистка України, лауреат Шевченківської премії (2008), лауреат Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки.

«Вражає її творчий діапазон. Вона може зіграти все. Про неї не скажеш, що це просто характерна актриса. Це універсальний талант – від комедійного до трагедійного – повсюдно Сумська неповторна. Я свято переконаний: якби Сумська жила у Франції, Британії чи Німеччині, то її знав би весь світ. Але їй випало жити в банановій державі в час гуманітарної катастрофи, коли театр у нашому існуванні посідає безнадійно третьорядне місце.

Я не знаю, де ще є такий зірковий сценічний тандем, як Сумська з її харизматичним Хостікоєвим. Щасливий, що можу похвалитися дружбою з цим унікальним подружжям. Кланяюсь Вам, Наталю, у Ваш день народження. Всі квіти Вам до ніг!», – написав у Фейсбуці письменник, літературознавець Михайло Слабошпицький.

Фото: Facebook Михайла Слабошпицького
Фото: Facebook Михайла Слабошпицького

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 05:55 :59