Новини » Політика 21 квітня, 2019, 22:31
Зеленський відповів на запитання про майбутні взаємини з Порошенком
ZIK
ZIK

Володимир Зеленський зазначив, що Петро Порошенко запропонував йому свою допомогу, і запевнив, що, якщо вона буде йому потрібна, то зателефонує йому. Водночас призначити політика на посаду готовий лише після звернення до суспільства.

Про це він повідомив під час брифінгу.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

Відповідаючи на запитання журналістів стосовно того, у яких відносинах він хоче надалі бути із чинним Президентом Петром Порошенком, Володимир Зеленський запевнив, що на цей час у нього жодних відносин із ним немає.

Володимир Зеленський запевнив, що готовий звернутися за порадою до такого політика, як Петро Порошенко: «Чому б і ні?».

Володимир Зеленський, спілкуючись із журналістами, перепитав: «Міністром чого? Ви хочете, щоб я його кимсь призначив? Тоді я звернуся до суспільства, обов’язково. І якщо суспільство мені скаже, що хоче бачити Петра Олексійовича на тій чи іншій посаді, може бути, я не знаю».

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур президентських виборів. Українські виборці визначалися з-поміж двох кандидатів на пост Президента – Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

Згідно з результатами Національного екзит-полу другого туру президентських виборів, Володимир Зеленський набрав 73,2% голосів виборів, чинний Президент Петро Порошенко – 25,3%. Екзит-поли телеканалів підтвердили значний розрив між Зеленським і Порошенком.

За даними ЦВК, станом на 20:00 на виборах проголосували 62,8% українців.

Володимир Зеленський відреагував на оприлюднені попередні дані екзит-полу, наголосивши, що «ми зробили це разом».

Чинний Президент Петро Порошенко заявив, що з політики не йде.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 07:27 :54