Новини » Регіони 21 квітня, 2019, 17:11
З бойових позицій на дільницю: тернопільські артилеристи показали, як голосують у районі ООС
<nbsp;>

У Тернопільській 44-ій окремій артилерійській бригаді опублікували фотографії зі спеціалізованих виборчих дільниць у зоні ООС.

Як голосують українські військовослужбовці на території Луганської та Донецької областей, показали на сторінці бригади у Facebook.

<nbsp;>

«Голосування проходить на спеціалізованих виборчих дільницях. Відкрилися вони о 8 годині ранку з виконання гімну України, після цього члени комісій приступили до зустрічі перших виборців», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що армійці активно голосують від ранку. Це пов’язано з тим, що частина особового складу перебуває на бойових чергуваннях.

<nbsp;>

«Ті, що вже проголосували, мають замінити своїх товаришів, щоб кожен мав змогу віддати свій голос за кандидата у президента України», – пояснили в артилерійській бригаді.

Виборчі дільниці планують завершити роботу о 20:00.

«Сподіваємося усі скористаються своїм правом, щоб здійснити волевиявлення та обрати Президента – Верховного головнокомандувача Збройних сил України», – пишуть на сторінці артбригади.

<nbsp;>

44-та окрема артилерійська бригада – військове з’єднання артилерійських військ Збройних сил України, створене у 2014 році. Місце дислокації – Тернопіль.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 23:51 :14