Новини » Світ 21 квітня, 2019, 6:10
Вчені показали найстарішу істоту на Землі

Дослідники у Південній Австралії виявили найдавнішу істоту планети Земля. Як стверджують вчені, воно оселилося на нашій планеті раніше всіх – майже 700 мільйонів років тому.

Це губка, останки якої геологам вдалося знайти, проаналізував зібрану породу, передають Акценти.

Вчені показали унікальну істоту: оселилася на Землі раніше за всіх

Наголошується, що старше істоти ніхто ніколи не знаходив. А це дозволяє підозрювати, що вчені натрапили взагалі на одного з перших мешканців Землі.

Незвичайний організм вмів пересуватися і володів великою кількістю холестерину. Останнє вдалося встановити методом газової хроматографії – саме холестерин показав вченим, що вони мають справу з твариною. 

Це відкриття змушує здивуватися навіть прихильникам теорії Дарвіна. Оцінка показала, що губки з’явилися на нашій планеті ще до глобального заледеніння, яке сталося приблизно 640 мільйонів років тому. Тоді Земля замерзла і перетворилася у величезну кулю, яка виблискувала в космосі під променями Сонця.

Палеонтологи впевнені, що губки відіграли значущу роль в ранній історії розвитку тваринного світу Землі.

Йохен Бракс, один з авторів дослідження і палеонтолог Австралійського національного університету вважає, що багаторічна таємниця диксонії була «Святим Граалем палеонтології».

Якщо брати до уваги той факт, що це перше створена Богом істота, то доведеться визнати, що почав він досить дивно. Адже першим ділом він створив губку.

Губка, як відомо, це безхребетна істота, яка не має органів і тканин.

Розмір істоти становить один сантиметр і виглядає, як цвях витягнутих еліптичних бульбашок. А за структурою дуже нагадує губку породи Namacalathus – деякі родичі цих організмів не вимерли досі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 02:41 :06