Новини » Політика 21 квітня, 2019, 22:22
У Зеленського спитали про порушення в «день тиші» – він «перевів стрілки»
ZIK
ZIK

Володимир Зеленський за адмінпорушення на дільниці, де він показав бюлетень, заплатив штраф. Водночас, він заявив про агітаційні порушення з боку команди чинного Президента Петра Порошенка.

Про це він повідомив під час брифінгу.

Трансляцію веде телеканал ZIK.

Модератор оголосив про те, що запитання кандидату на пост Президента ставить журналіст одного з телеканалів на прізвище Голобородько. Це здивувало й розвеселило Володимира Зеленського, чий персонаж у відомому серіалі мав прізвище «Голобородько».

Журналіст адресував Володимиру Зеленському запитання щодо агітаційних порушень у «день тиші».

«Я ніколи не порушував. Ось сьогодні у нас було адміністративне порушення, я заплатив штраф… Ці ідентичні плакати та біг-борди були у команди пана Порошенка. Але, ви знаєте, я сьогодні не проводив концерти з агітацією у Вінниці, наприклад», – заявив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур президентських виборів. Українські виборці визначалися з-поміж двох кандидатів на пост Президента – Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

Згідно з результатами Національного екзит-полу другого туру президентських виборів, Володимир Зеленський набрав 73,2% голосів виборів, чинний Президент Петро Порошенко – 25,3%. Екзит-поли телеканалів підтвердили значний розрив між Зеленським і Порошенком.

За даними ЦВК, станом на 20:00 на виборах проголосували 62,8% українців.

Володимир Зеленський відреагував на оприлюднені попередні дані екзит-полу, наголосивши, що «ми зробили це разом».

Чинний Президент Петро Порошенко заявив, що з політики не йде.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 10:13 :23