Новини » Політика 21 квітня, 2019, 15:48
У Посольстві України у Варшаві вже проголосувало 10% виборців

Понад 1,8 тис. громадян України вже проголосували на виборах Президента України на виборчій дільниці у Варшаві, що становить 10% від загальної кількості осіб, внесених до списків виборців.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланям на голову ДВК Романа Сосновського.

«Станом на 12-ту годину (13-ту годину за київським часом – ред.) на дільниці проголосувало 1806 осіб», – повідомив Сосновський.

З відкриття виборчої дільниці у Варшаві спостерігається висока явка виборців, а черга розтягнулася на кількасот метрів.

Секретар ДВК Олександр Пустовий зауважив у коментарі агентству, що у другому турі явка виборців очікується приблизно на тому ж рівні, що й у першому турі.

Жодних інцидентів на дільниці не спостерігається.

Загалом у списку виборців по дільниці у Варшаві є 18 057 громадян України.

За наявною інформацією, станом на 12.00 (13.00 за київським часом – ред.), на виборчій дільниці у Кракові проголосувало понад 900 громадян України, а у Гданську – понад 400 осіб.

Як повідомлялося, під час першого туру виборів на дільниці у Варшаві проголосувало понад 4,1 тис. виборців. Загалом, на всіх виборчих дільницях у Польщі – у Варшаві у Гданську, Кракові та Любліні – проголосувало близько 8 000 громадян України.

21 квітня в Україні відбувається повторне голосування на чергових виборах Президента України.

До виборчого бюлетеня включено двох кандидатів, які за підсумками першого туру виборів 31 березня одержали найбільшу кількість голосів, – шоумена Володимира Зеленського та чинного Главу держави Петра Порошенка.

Для проведення виборів утворено 199 територіальних виборчих округів та один закордонний виборчий округ, а також близько 30 тисяч дільничних виборчих комісій. За кордоном працює 101 виборча дільниця. Активність виборців, за даними 194 виборчих округів, склала 18,04%.

Нагадаємо, зранку біля виборчої дільниці у Варшаві вишикувалась довжелезна черга охочих проголосувати у другому турі виборів Президента.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 04:52 :16