Новини » Світ 21 квітня, 2019, 16:56
Терористичний акт у Шрі-Ланці: загиблих уже 207, а українцям дали рекомендації
  • Терористичний акт у Шрі-Ланці. Фото: EPA-EFE
  • Терористичний акт у Шрі-Ланці. Фото: EPA-EFE
  • Терористичний акт у Шрі-Ланці. Фото: EPA-EFE
  • Терористичний акт у Шрі-Ланці. Фото: EPA-EFE
  • Терористичний акт у Шрі-Ланці. Фото: EPA-EFE
  • Терористичний акт у Шрі-Ланці. Фото: EPA-EFE
  • Терористичний акт у Шрі-Ланці. Фото: EPA-EFE

Громадянам України, які перебувають у Шрі-Ланці, рекомендували пильно стежити за новинами та уникати місць масового скупчення людей. Наразі відомо, що в результаті вибухів загинуло 207 осіб.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на заступника директора департаменту консульської служби МЗС України Василя Кирилича.

Відзначається, що низка вибухів, що сталися 21 квітня в столиці Шрі-Ланки місті Коломбо та його передмістях, спричинили чисельні жертви серед мирного населення та іноземних туристів. Зокрема, за даними іноземних ЗМІ, загинуло 207 осіб.

«Громадянам України, які перебувають у Шрі-Ланці, рекомендується бути пильними, уважно стежити за новинами та рекомендаціями місцевих органів влади, уникати місць масового скупчення людей та уважно відстежувати подальший розвиток ситуації у країні», – йдеться у повідомленні.

Крім того, при плануванні поїздок до Шрі-Ланки українцям рекомендували відстежувати повідомлення компетентних органів країни.

Українців закликали постійно мати при собі документи, які посвідчують особу та підтверджують законність перебування у Шрі-Ланці, а також виконувати вказівки місцевих правоохоронців та військових.

Також у випадку потрапляння в надзвичайну ситуацію громадян України закликали невідкладно звертатися до консульської служби.

З 18.00 у країні ввели комендантську годину, спостерігається ускладнення з мобільним зв’язком, не працюють соціальні мережі, ускладнений рух громадського транспорту.

Пасажирів міжнародного аеропорту Коломбо попередили про можливі затримки при проходженні безпекового контролю при вильоті та рекомендують прибувати до аеропорту не пізніше ніж за чотири години до відльоту.

В українському відомстві зазначили, що станом на 15:30 відомо про вісім вибухів у трьох центральних готелях Коломбо («Кінгсберрі», «Шангрі-Ла» та «Сіннамон Гранд»), а також у трьох католицьких церквах, зокрема, у соборах Святого Антонія в центрі столиці, святого Себастіана в передмісті Негомбо та у католицькій церкві в місті Баттікалоа.

За попередньою інформацією посольства, громадян України серед постраждалих немає. Водночас у результаті серії вибухів на Шрі-Ланці загинули громадяни Великої Британії, Нідерландів, Португалії та США.

Читайте більше новин на тему: Шрі-Ланка

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 16:07 :00